Fudbal

Subota, 04.02.2023.

16:55

Leče neočekivano lako preskočio Kremonese

U prvoj utakmici 21. kola italijanske Serije A Leče je savladao Kremonese na stadionu "Đovani Zini" rezultatom 2:0 (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/SIMONE VENEZIA

Posle nešto mirnijeg prvog poluvremena, oba gola viđena su u drugom i to u razmaku od 12 minuta. Tada je sve bilo rešeno.

Najpre je 58. minutu Hjumland pronašao Baširota, a on doneo prednost gostujućem timu.

Samo 11 minuta kasnije Strefeza je prelepo pogodio u leve rašnje sa ivice kaznenog prostora i talentovani golman Marko Karneseki je bio nemoćan.

Kremonese ništa nije pokazao u drugom poluvremenu i zasluženo je upisao novi poraz.

Ostaće na poslednjem mestu na tabeli sa samo osam osvojenih bodova, dok je Leče sada na 14. poziciji sa 23 boda.