Fudbal

Subota, 04.02.2023.

16:40

Preokret Radničkog protiv Mladosti na "Čairu"

Fudbaleri Radničkog pobedili su u Nišu ekipu Mladosti rezultatom 2:1, u utakmici 20. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Izvor: B92

Autor:B92

Preokret Radničkog protiv Mladosti na

Radnički je upisao petu pobedu od početka domaćeg šampionata i trenutno je deseti na tabeli sa 20 bodova, dok je Mladost 13. tim lige sa dva boda manje.

Niški tim je u 20. minutu imao veliku šansu da stigne do prednosti, ali Stefan Cvetković nije iskoristio penal.

Umesto vođstva, usledila je kazna 20 minuta kasnije kada je Nikola Jojić doneo prednost gostima.

Aleksandar Pejović je već u prvom minutu drugog poluvremena izjednačio na 1:1, a pobedu domaćem timu doneo je Miljan Škrbić u 91. minutu.

Fudbaleri Radničkog će u narednom kolu domaćeg šampionata gostovati Novom Pazaru, dok će Mladost u goste Radniku.