Fudbal

Nedelja, 02.10.2022.

16:10

Remi u Barseloni, minimalac Selte

Meč sedmog kola LaLige između Espanjola i Valensije završen je nerešenim rezultatom - 2:2 (0:0).

Izvor: B92

Autor:B92

Prvo poluvreme završeno je prilično mirno, praktično bez ozbiljnijih prilika da se zatrese mreža jednog od dva tima.

Nastavak meča bio je potpuna suprotnost svemu onome što smo gledali u prvih 45 minuta.

Gosti su u 53. minutu poveli preko Pauliste, da bi Hoselu samo tri minuta kasnije poravnao rezultat - 1:1.

Pogotkom Dardera u 83. minutu stekao se utisak da će domaćin posle preokreta doći do celog plena, a onda je usledio pravi haos na terenu.

Prvo je u 85. minutu Andre zaradio crveni karton i ostavio Valensiju sa igračem manje, da bi istom merom uzvratio Breitvait u 92. minutu.

Potpunu konfuziju u redovima desetkovanih rivala iskoristio je Komert u 96. minutu da postigne pogodak i donese izjednačenje Valensiji.

Espanjol se posle sedam odigranih kola nalazi na 16. mestu sa pet bodova, dok je Valensija osma sa 10.

Fudbaleri Selte pobedili su danas na svom terenu ekipu Betisa sa 1:0, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Pobedu i sva tri boda timu iz Viga doneo je Gabrijel Vejga pogotkom u devetom minutu.

Betis je od 20. minuta igrao sa igračem manje nakon što je Luis Felipe dobio crveni karton.

Selta je upisala treću pobedu i trenutno je deseta na tabeli sa 10 bodova, dok je Betis ostao na četvrtom mestu sa pet bodova više.

U narednom kolu španskog prvenstva, Selta će gostovati Barseloni, a Betis će u goste Valjadolidu.