Fudbal

Utorak, 27.09.2022.

17:12

Son "presudio" rivalu Srbije na Mundijalu VIDEO

Fudbaleri Kameruna, inače rivali Srbije na Mundijalu, poraženi su u Suelu u prijateljskom meču od Južne Koreje (1:0).

Izvor: MT

Autor: MT

Son

Jedini gol za azijsku selekciju postigao je njihov najbolji igrač, Son Heung-min, u 34. minutu utakmice.

On je pogodak postigao nakon odbitka – glavom je sa nešto malo manje od desetak metara savladao Andrea Onanu.

Upravo je Onana pre vodećeg gola Koreje u dva navrata dobro reagovao i osujetio pokušaje rivala.

Kamerun je najbolju šansu za izjednačenje imao u 43. minutu, kada je Brajan Mbeumo pogodio prečku.

Drugo poluvreme nije bilo naročito zanimljivo, a jedino uzbuđenje bilo je u 76. minutu kada je Ui-Jo Hvang tražio penal.

Kamerun je poraz doživeo i pre nekoliko dana i to od Uzbekistana (2:0).

Protiv Srbije će igrati 28. novembra od 11.00 časova.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.