Fudbal

Nedelja, 07.08.2022.

19:00

Iznenađenje u Renu – Mandandu savladao saigrač

Fudbaleri Lorijena slavili su na gostovanju kod Rena (1:0), na startu francuskog šampionata.

Izvor: MT

Autor: MT

Mreža se tresla samo jedanput, u 65. minutu, kada je Artur Teate savladao svog golmana Mandandu.

On je želeo da otkloni opasnost posle centaršuta sa desne strane, međutim, lopta mu je preška preko noge i završila u golu.

Mogao je Lorijen da dođe do još nekog gola, ali se Lorijenteu u 74. minutu isprečila stativa, a u poslednjem protivnički igrač koji mu je izblokirao šut.

Najbolju šansu za domaće propustio je Žirasi u 79. minutu, kada je imao situaciju jedan na jedan.