Fudbal

Subota, 23.10.2021.

17:00

Mladost preokretom do pobede nad Kolubarom

Fudbaleri Mladosti savladali su u Lučanima ekipu Kolubare rezultatom 3:1 (1:1) u meču 14. kola Linglong Superlige Srbije.

Izvor: SS

Autor: SS

Učinili su to posle preokreta, pošto su gosti iz Lazarevca prvi došli do prednosti u 16. minutu.

Tada je strelac vodećeg pogotka bio mladi defanzivac Vasilije Bakić.

Međutim, samo osam minuta kasnije Mladost je izjednačila, a pogodak za izjednačenje postigao je iskusni Milan Bojović.

Domaći su bili konkretniji u nastavku, stvorili više prilika i naplatili ih tek u poslednjih nekoliko minuta.

Najpre u 85. kada je preokret doneo Bojović drugim golom na meču i u sezoni, da bi u četvrtom minutu nadoknade pečat na trijumf Lučanaca stavio Saša Jovanović.