Obradović:

Anđušić:
Utakmica posle dva dana. Navikli smo na težak ritam, nemamo puno vremena da se pripremimo ali na nama je da uradimo sve što je u našoj moæi da se spremimo što bolje. Oèekuje nas jako težak meè protiv tima koji igra jako dobru košarku u poslednje vreme i sigurno neæe biti lako. Posle juèerašnje utakmice moramo da se podigno, da odigramo mnogo bolje, sa energijom i defanzivno. Ekipa Reala forsira brzu igru i igraju dosta u tranziciji, najbolja su skakaèka ekipa sa Tavarezom koji dominira u reketu. Moramo da zaustavimo njihov ofanzivni skok koji nam je bio problem u prošloj utakmici i popravimo sve navedene stvari i budemo bolji ako želimo da pobedimo ovu utakmicu.
Partizan doživeo poraz od Reala
"Kraljevski" klub je rutinski na kraju priveo meč kraju i slavio 105:97.
4/4 Crno-beli ponovo na dvocifrenom zaostatku
"Parni valjak" je pred porazom - 105:94.
4/4 7' Dobri minuti Partizana
"Parni valjak" pravi seriju 6:0 i stiže na samo minus sedam - 99:92.
4/4 6' Real drži kontrolu nad utakmicom
Ne uspevaju izabranici Željka Obradovića da uhvate ozbiljniji rezultatski priključak - 99:88
4/4 6' Partizan pravi mini-seriju
Poenima Lesora i Egzuma crno-beli su dobili kakvu-takvu nadu da se mogu vratiti u meč - 95:84.
4/4 1' Hezonja i Musa nastavljaju da sipaju
Posle trojke Hezonje, usledila je i trojka Muse - Real ima plus 15 (92:77).
3/4 10' Partizan u kontra-ritmu
Ne može Partizan nikako da se konsoliduje.

Čim je stao šut van linije 6.75, Madriđani su dodali gas i napravili velikih plus 12 (86:74).
3/4 5' Partizan pruža otpor trojkama
Muče se crno-beli, naročito u reketu gde Tavares nastavlja da uništava odbranu "parnog valjka".

Izabranici Željka Obradovića uspevaju da drže rezultatski priključak zahvaljujući trojkama, ali to nije dovoljno za preokret (72:66).
3/4 3' Ljulj je u seriji
Dve trojke pogađa Serhio Ljulj i šalje Real na plus sedam - 62:55.
2/4 10' Pogađa Anđušić u poslednjoj sekundi
Namestio se Anđušić, propustio protivnika, a zatim postigao trojku u poslednjoj sekundi - 54:51.

Partizan na poluvreme ipak ide sa prihvatljivim zaostatkom.
2/4 7' Trojka Ledeja, tajm-aut zove Mateo
Partizan je posle trojke Ledeja "prepolovio" zaostatak, što je motivisalo Matea da zatraži minut odmora - 52:47.
2/4 7' Brodzijanski seče seriju Reala
Slovak seče seriju 16:0 u režiji Reala, Partizan je ponovo na jednocifrenom zaostatku - 52:44.
2/4 5' Traje serija Reala
Ne može Partizan da nađe svoj ritam, što "kraljevski" klub kažnjava serijom 18:2

Željo Obradović zove novi tajm-aut.
2/4 4' Real stiže do preokreta
Nastavlja se loš ritam crno-belih, Real preko Ljulja dolazi do vođstva - 45:42.
2/4 3' Real ulazi u svoj ritam
Posle trojke Hezonje prednost crno-belih iznosi samo tri poena (42:39).
1/4 10' Pogađa i Anđušić, kakva četvrtina Partizana!
Partizan je odigrao četvrtinu kakva se retko viđa u evropskoj košarci!

Crno-beli su postigli osam trojki u prvoj deonici i sada vode 40:32.
1/4 10' Trojka Egzuma!
Neverovatno šutersko veče crno-belih koji postižu sedmu trojku!

Partizan vodi protiv Reala - 37:32.
1/4 8' Tajm-aut zove Mateo
"Kraljevski" klub je za osam minuta primio čak 30 poena, pa je Mateo posle polaganja Nanelija bio primoran da pozove minut odmora.
1/4 8' Rafalna paljba crno-belih
Posle trojke Pantera , Partizan vodi u Madridu sa 28:25.
1/4 5' Partizan nema rešenje za Tavaresa
Centar Madriđana "teroriše" odbranu crno-belih.

Tavares postiže svoj deseti poen (18:19).
1/4 4' Izjednačenje
Dobre sekvence Anđušića na jednoj, "anulirao" je dobrim potezom Tavares na drugoj strani - 13:13.