CZV   MAK
  69 : 68
4/4 Braun promašuje u poslednjoj sekundi za veliko slavlje u dvorani
Kako je počeo, tako se i završio poslednji napad Makabija - konfuzno.

Lorenco Braun je promašio trojku u poslednjoj sekundi, što je donelo veliko slavlje crveno-belima.
4/4 10' Makabi ima napad za pobedu
Posle pogotka Sorkina, Vildosa je promašio trojku i tako ostavio Makabiju napad za pobedu.
4/4 9' Mini-serija Brauna
Istopio je Lorenco Braun osam poena prednosti koje je imala Crvena zvezda i tako doveo meč ponovo na jedan posed razlike (69:66).
4/4 7' Martin u dobroj seriji
Crvena zvezda posle pogđenih slobodnih bacanja Martina ponovo ima šest poena prednosti - 66:60.
4/4 6' Braun topi prednost Zvezde
Pogotkom Lorenca Brauna Makabi prilazi na samo dva poena zaostatka - 62:60.
4/4 3' Nastavlja Nedović
Posle pogođene trojke Ivanovića, usledila je nova trojka Nedovića - 60:54.

Mora Kataš da zatraži minut odmora.
4/4 2' Pogađa Nedović
Pogodio je flouter Nedović, Crvena zvezda ima plus pet (54:49).
3/4 10' Mitrović pogađa uz prekršaj
Pogodio je Mitrović uz faul, a zatim i realizovao slobodno bacanja.

Za Martina je meč završen, s obzirom na to da je zaradio petu ličnu grešku.

Zvezda vodi 50:44.

3/4 6' Serija 5:0 Crvene zvezde
Posle trojke Dobrića, poene postiže i Luka Mitrović - 43:39.
3/4 5' Zvezda gubi
Potpuno je Crvena zvezda u kontra-ritmu.

Izgubio je Ivanović loptu u poslednjoj sekundi napada, što je Braun na drugoj strani pretvorio u lake poene - 39:38.

Tajm-aut zove Ivanović.
3/4 4' Bolji ritam Makabija
"Ponos Izraela" se u potpunosti vratio u meč i prišao na samo dva poena zaostatka - 37:35.
3/4 2' Pogađa Sorkin
Polse pet minuta praznog hoda sa obe strane, Sorkin prekida poenterski post - 36:31.
2/4 Zvezda vodi na poluvremenu
Crveno-beli su stali napadački u drugom delu druge četvrtine, ali to nije preterano uticalo na rezultat.

Dobrom odbranom izabranici Duška Ivanovića sačuvali su prednost od 36:29 sve do kraja prvog poluvremena.
2/4 7' Najepši potez na utakmici
Fantastično je Braun u kontri uposlio "eli-up" dodavanjem Sorkina koji je efektno zakucao - 34:29.
2/4 5' Serija 5:0 Makabija
Pogodio je oba slobodna bacanja Hilijard, posle čega je loš napad Zvezde kažnjen trojkom Kolsona na drugoj strani.

Makabi je "prepolovio" zaostatak - 32:27, Ivanović traži tajm-aut.
2/4 4' Zvezda ima dvocifrenu prednost
Bolje su crveno-beli otvorili i drugu deonicu, što je rezultovalo dvocifrenim vođstvom posle nešto više od tri minuta igre.

Pogodio je Ivanović trojku za 32:22, a Kataš zatražio tajm-aut.
1/4 Petrušev stavlja tačku na prvu četvrtinu
Sjajno se Petrušev odvojio u korner, sačekao loptu, a zatim postigao trojku u poslednjoj sekundi - 27:18.
1/4 7' Braun je u sjajnom ritmu
Lorenco Braun novom trojkom potvrđuje da je motivisan protiv bivšeg kluba - 18:14.

Reprezentativac Španije ima već devet poena.
1/4 5' Serija 6:0 Crvene zvezde
Posle tri pogoðena slobodna bacanja Bena Bentila, usledila je nova trojka Luke Vildose - 13:7.
1/4 1' Trojka Vildose
Posle trojke Lorenca Brauna na jednoj strani, usledila je daleka trojka Vildose na drugoj. Crvena zvezda posle tri minuta igre u dvorani "Aleksandar Nikoliæ" vodi 7-5.
Kataš:
Znamo da se u sedmicam od dve utakmice u Evroligi svašta može dogoditi. U ovom takmièenju nema lakih utakmica i moramo zadržati fokus. Vreme je da pobeðujemo i u gostima.